Продавам, Купувам, Менувам

Дискусија во форумот 'Хардвер' започната од Sephiroth, 8 мар 2008.

 1. Andrej666

  Andrej666 Член

  Член од:
  10 окт 2014
  Мислења:
  98
  Допаѓања:
  32
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  OnePlus3T
  Купувам i7 4790.
   
 2. The Geek Boy

  The Geek Boy Член

  Член од:
  9 авг 2018
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Samsung Galaxy J7(6)
  РОМ/Верзија:
  Android 7.0 Nougat
  Барам некој LCD екран било каков, само да има VGA порта, вградени звучници, аудио џек, и 1080p резолуција.
  Цена може до 6k.
  Пожелно е да е од тие сајтовите Setek, AMC, Neptun, Anhoch. Сакам за Black Friday да земам, па затоа.
  Јас барав ама баш таков не најдов, па вие ако најдете слободно пратете.
  До Сабота сабаље најкасно ако може.
   

Сподели преку: