Проверете: Дали може вашиот iУред да се џеилбрејкува и декодира?

Дискусија во форумот 'iOS' започната од (WpX)ALeX, 5 апр 2010.

 1. El_Makedonero

  El_Makedonero Искусен член

  Член од:
  6 јан 2010
  Мислења:
  1.441
  Допаѓања:
  1.078
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  РОМ/Верзија:
  8.3
  Зема 6s?


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
  На BokUre му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.763
  Допаѓања:
  1.336
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
 3. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  да


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На El_Makedonero и goran им се допаѓа ова.
 4. anubis_the_god

  anubis_the_god Член

  Член од:
  11 јул 2008
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  18
  Zdravo, prvo se izvinivam za latinicata, vtoro dali postoi unlock za iphone 7 x-sim r-sim ili nesto drugo, se raboti za prijaven izguben telefon. Pozdrav.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 5. Piksy4hen

  Piksy4hen Нов член

  Член од:
  23 сеп 2017
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  iPhone 5s
  Дали можи да се џеил брејкни iPhone 4 најавен на icloud ама заборавен е Pw. Па да се користи без проблем?
  Иначе телефонот работи не е заклучен.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели преку: