Проблем со мобилен после замена на дисплеј

Дискусија во форумот 'Sony' започната од Superboy, 28 јул 2017.

 1. ratkoratko8

  ratkoratko8 Нов член

  Член од:
  26 мај 2017
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Blagodaram. sega e se O K.


  Sent from my D6503 using Tapatalk
   
  На gug1 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: