Проблем Проблем со иос

Дискусија во форумот 'Apple' започната од Iphone help, 18 јан 2018.

 1. Iphone help

  Iphone help Активен Член

  Член од:
  3 сеп 2012
  Мислења:
  521
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Имам проблем со иос 11 на ајфонот и иос 10 на ајпадот. Сакам да гледам филм преку било која од страните како onlinesaprevodom, milversite i слични. Нормално се уклуче страната и кога стиснам за да започне филмот врте до бесконечност. Дали знаете некое решение за проблемот? Пробав со рестартирање на рутер, рестартирање на нетворк од иуредот, апдејт на firmware на рутер, restore на иуред, промена на днс сервер во 8.8.8.8. се е безуспешно
   
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Да смениш браусер?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.278
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
 4. Iphone help

  Iphone help Активен Член

  Член од:
  3 сеп 2012
  Мислења:
  521
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
 5. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.278
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
  Зошто? Види на не толку нови филмови
   
 6. Iphone help

  Iphone help Активен Член

  Член од:
  3 сеп 2012
  Мислења:
  521
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Работе! фала ти мн


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 7. RaymondZes

  RaymondZes Член

  Член од:
  10 мај 2019
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Телефон:
  89185244397

Сподели преку: