Проблеми со роот .... sony xperia tipo

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson' започната од Quick, 10 апр 2013.

 1. Quick

  Quick Нов член

  Член од:
  31 јан 2013
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  стигам до тука и не мрда погледнете на сликата убаво!!
  кај remote object ми дава does not exist ...
  помош некој ... asuauhhsdja.JPG
   
 2. dulemilosevski

  dulemilosevski Активен Член

  Член од:
  27 апр 2011
  Мислења:
  331
  Допаѓања:
  70
  Поени од трофеи:
  28
  otklucigo telefonot i treba da pritisnes restore za da prodolzi procesot
   
 3. Quick

  Quick Нов член

  Член од:
  31 јан 2013
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  а мислиш дека не стиснав ???
   
 4. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
 5. Quick

  Quick Нов член

  Член од:
  31 јан 2013
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1

  средив сепак фала ...
   
 6. RaymondZes

  RaymondZes Член

  Член од:
  10 мај 2019
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Телефон:
  89185244397

Сподели преку: