Примедби од моја страна...

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од cacko, 15 мај 2008.

 1. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  ќе биде доста интересно така да да :D:D:D супер идеја
   
 2. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Ај уште една замисла да ви откријам, само незнам колку ќе успеам да ја реализирам...
  Репутацијата, односно коцкичките за репутација да биде нешто слично како мрежата на нокиа телефоните или индикаторот за батерија, па кој има повеќе репутација повеќе правоаголничиња ќе има баш како на мобилните што е:D
  Нели интересно?
   
 3. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Знам ти и Бошко ми зборевте нешто (мислам по мсн или во другата тема) дека така планирате да го направите.
  Навистина би изгледало убаво и баш онака FREAK :D
   
 4. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  даааааа да тоа ќе биде интересно ... може и бои да се стават на репутацијата :КуЉ:
   
 5. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Секој што ќе најде некои такви интересни мали сликички кои ќе ги заменат досегашните човечиња, нека ме контактира да ми ги прати да ги имам во предвид ако се добри тие да ги ставам на копчињата.
   
 6. Божино

  Божино Член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  80
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  8
  cacko, секоја примедба е добредојдена, но веќе има тема Предлози на која што можеше да ја искажиш својата примедба. Поздрав.
   

Сподели преку: