"Преспав" - нова македонска серија на Телма

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од MacedonianBoy, 17 окт 2016.

 1. MacedonianBoy

  MacedonianBoy Познат Член

  Член од:
  21 ное 2012
  Мислења:
  2.072
  Допаѓања:
  706
  Поени од трофеи:
  143
  Телефон:
  iPhone 8 Plus
   
  На Bumblebee, OLI-HAUG, Dzepar и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.142
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Ај да видиме, можда ќе бидне нешто интересно... :)
   
 3. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.555
  Допаѓања:
  1.414
  Поени од трофеи:
  178
  Се чини интересно од трејлеров. Многу ме радува што ќе има содржина што не е турска лајнарија. Немојте да ме сфатите погрешно, немам ништо против Турција и слично ама ова што телевизииве ни го прават, што не преплавија со дебилизам е хаос.
  Супер што ќе има нешто вакво :)
   
  На Pane-G, христијан, krkac и уште 4 други им се допаѓа ова.
 4. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.320
  Допаѓања:
  738
  Поени од трофеи:
  113
 5. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.466
  Допаѓања:
  4.759
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Тешко да биде интересно, кога ќе научат дека не се збори литературно и граматички прецизно на тв тогаш ќе биде интересно.

  Вака ми делува толку многу вештачки што ми се гади да гледам, зошто знам колку вештачки и аматерски ќе делува, сетете се само на сите најдобри македонски филмови - серии, во ниеден од нив граматичката прецизност и литературност не биле во прв план.
   
  Последна промена: 18 окт 2016
  На Cakii, krkac и Krk1 им се допаѓа ова.
 6. boro1

  boro1 Познат Член

  Член од:
  4 мај 2012
  Мислења:
  189
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  63
  Арна е Јелена од Драчево - Рецепционерката.
   
  На Noc 32 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: