Предлози

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Ивана, 12 мар 2008.

?

Кој е...

Анкетата е затворена 19 јун 2011.
 1. да има англиски дел

  5 гласови
  38,5%
 2. да нема англиски дел

  8 гласови
  61,5%
 1. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Може и привилегија за затворање на тема, што си ја отворил. Корисно за огласи и одговорени прашања.
   
 2. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Не може фабрички. Сигурно ќе треба некој плагин да се испрограмира, али немам ни толку знаење ни време да седнам да се позамарам со тоа. Од друга страна не гледам потреба, постојано има модератори што се онлјан, тука сме ние, така да се средуваме што треба.
   
 3. TIM Elektronik

  TIM Elektronik Dess Encrypted

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  954
  Поени од трофеи:
  208
  Јас можам да средам тоа ама нема никаква потреба.....тек тогаш ке биде калабалак.....
   
 4. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Да се стават нови емотикони? На пример нема аплауз, или ракување (договор), а нешто вакво може да се најде за еден-двајца членови... :)

  [​IMG]
   
  На Alfa Mobil Team му/ѝ се допаѓа ова.
 5. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Нема потреба од такви работи според мене ...
   
 6. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Со апдејтот може да додадеме нови... Се надевам ќе биде во некој поблиска иднина...
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.
 7. divis

  divis Android Lab Community

  Член од:
  19 фев 2009
  Мислења:
  3.466
  Допаѓања:
  315
  Поени од трофеи:
  113
  А да вметнете и Гугл+ подршка на постовите и она +1 и споделување нема да биде лошо бар според мене
   
 8. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Во наредниот апдејт е вклучено тоа.
   
  На divis му/ѝ се допаѓа ова.
 9. divis

  divis Android Lab Community

  Член од:
  19 фев 2009
  Мислења:
  3.466
  Допаѓања:
  315
  Поени од трофеи:
  113
  ќе извините за мал офтопик, али ако не е тајна во скоро време ќе биде наредниот апдејт или...? ;)
   
 10. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Не во најскоро, али треба да биде.... Немаме зацртано точен датум.
   

Сподели преку: