Предложување и гласање за нови модератори

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 24 окт 2014.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.395
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Ај пошто со име ме спомна, дај ми пример со линк кај што мислиш дека се бришени мислења и фалат, да ги видам ме интересира, пошто не само што не сум бришел ни јас, туку не гледам дека било кој избришал мислења...
   
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Никој нема бришено мислења во темата уназад неколку денови. ..
  Другпат некој ако безпотребно јаде бубрези ке добие бан.

  Sent from my MI 4W
   
  На Ilija и Dzepar им се допаѓа ова.
 3. dino_bt

  dino_bt Искусен член

  Член од:
  30 дек 2011
  Мислења:
  743
  Допаѓања:
  805
  Поени од трофеи:
  158
  Во виндовс таблет темата, дека епл е полош кон девелоперите одколку микрософт или гугл.
  Можи е офтопик малку ама има миљон примери за слични дискусии кои не се бришени.
   
 4. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  Ајде без плачење и овде зар хаха


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Bumblebee и Dzepar им се допаѓа ова.
 5. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.395
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Па и мои 3 мислења си избришав таму, темата е за windows 8 таблет, а не за девелопери. Самиот креатор на темата се пожали, па јас ја исчистив. П.С. ако те интересира, ти одговорив дури и на праањето последно што ми го имаше поставено, ама после морав да си го избришам и одговорот.

  Инаку во право си дека има и мал милион други такви неизбришани, ама неможам да бришам постови јас по цел ден... :(
   
 6. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Темава ке иде на клуч додека се смират малце хормоните :)

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
 7. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Решено е се нема потреба да пишува тука што како ке биде под клуч една ден до утре додека се помират сите :)

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: