Предложување и гласање за нови модератори

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 24 окт 2014.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.050
  Допаѓања:
  4.316
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Ок не е проблем, пишав ако нема за да не се стави некој багабонт без култура од друг форум
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Andrej732

  Andrej732 Активен Член

  Член од:
  23 ное 2012
  Мислења:
  450
  Допаѓања:
  246
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Sony Xperia M2
  РОМ/Верзија:
  Stock 4.4.4
  Интересно, баш ми е мило што повторно се ангажиравте за форумот. Не пишувам за да бидам модератор пошто немам никакво искуство и јас Гајче би го предложил.Еве од денес и јас постојано ќе сум активен ко веќе гледам дека има светлина во форумот. Стварно баш ми е мило, незнам зошто ми се допаѓа форумот. Со среќа! :D
   
  MacedonianBoy, Bumblebee, krale и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  И јас се согласувам....:)
   
 4. KakoDaNe

  KakoDaNe Искусен член

  Член од:
  27 јан 2013
  Мислења:
  807
  Допаѓања:
  746
  Поени од трофеи:
  158
  Телефон:
  Iphone 6s 16g Gray
  РОМ/Верзија:
  9.0.2
  Ајде ајде ќе тргни на арно како шо ми се гледа!
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Некои забалешки,сугестии, критики за досега избраните?
  Јас мислам повеќето одлучивте и ги предложивте и подржавте новите модератори.
   
  На OLI-HAUG, Andrej732 и MacedonianBoy им се допаѓа ова.
 6. MacedonianBoy

  MacedonianBoy Познат Член

  Член од:
  21 ное 2012
  Мислења:
  2.059
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  143
  Телефон:
  iPhone 8 Plus
  Нема сите се супер! Ајде со среќа нека ни е со новото раководство :D


  Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
   
  Andrej732, Bumblebee, OLI-HAUG и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.313
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Имаше една тема за препукувања.. Незнам само каде беше отворена..
  И сите закачки може таму да се префрлаат.

  Sent from my Note II using Tapatalk
   
 8. CeeTour

  CeeTour Гостин

  Оли го нема, знае доста, користи доста различни уреди, чита и гледа рецензии, така да може и него да му најдете катче, во WinPhone, или нешто слично, или кај што има генерални дискусии и споредби.
   
  На RagingDemon и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 9. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  За WP е 955 јас не се мешам таму...:)

  Иначе Ај со среќа нека е со новите модератори...

  Се надевам ке бидат коректни и кога ке заклучат дека има Навреди или намерно тролање да реагираат правилно...
  Иначе немам замерка за никој од модераторите сите се Одлични момци...:)

  Иначе мислам дека и Демонот заслужуваше едно место во андроид темите ... чисто затоа што пријави интерес.А присутен е одамна...и има познавање ...

  Да бидеме реални форумот нема да биде интересен доколку не се случуваат некои Закачени теми...
  А јас ке останам присутен додека се разговара на едно нормално ниво без Агресија ....
  И ке продолжам да читам рецензии од секаде :) затоа што сметам дека секогаш има попаметни од Мене...
   
  На Noc 32, haCk0r и Andrej732 им се допаѓа ова.
 10. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Ке има и боречка тема па таму може со крале малце и да се препукувате и да се колете без да се трујат останатите теми :)
   
  На krale и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: