Предлог таблет до 100еур

Дискусија во форумот 'Општи дискусии' започната од raperot, 20 фев 2017.

 1. raperot

  raperot Познат Член

  Член од:
  28 јан 2010
  Мислења:
  430
  Допаѓања:
  257
  Поени од трофеи:
  63
  Ми тргна месецов на пукање екрани, па отиде и таблетот после РН3

  Некој предлог до 100 еур, ништо посебно не треба да е, ќерка ми 4год да може да го малтретира  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mahagon

  Mahagon Нов член

  Член од:
  23 јан 2020
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Зошто само оваа цена? Мислам дека заштедата на повеќе пари за да добиете квалитетен таблет е опција. Јас лично работам со https://www.ratingfx.com/instaforex компанија. Овозможува широк спектар на услуги за секого, без оглед дали сте почетник или професионален трговец.
   

Сподели преку: