Предлог за играчницата

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Jane, 14 авг 2008.

 1. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Имам еден предлог. Постовите во играчница да не се бројат во бројот на постови на членот. Да има опција кога ќе стиснете нови мислења, да не ви ги покажува мислењата од играчницата.
  Како ви се свиѓа идејава? Сигурно тие што се најактивни во играчницата нема да се согласат:D
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Мене ми се допаѓа ... а најубаво да се скинат темите зошо и така не е интересно нАли ?

  ја мислам да не постојат најубаво :D
   
 3. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Нека постојат. Има и мали деца на форумов што треба да имаат занимација:)
   
 4. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Се согласувам.

  Уште поубаво ќе биде ако мислењата од играчница ги нема долу во статистиката кај најнови мислења, бидејќи има некој што не го интересира играчницата и сака само да гледа најнови мислења од тематиката на форумов.
   
 5. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  Ќе биде исто ко на кајгана. Не е интересно така :ЗлобеН:
   
 6. Filipp

  Filipp Член

  Член од:
  28 јун 2008
  Мислења:
  574
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  Па нормално дека Ддарко не ти се допага тоа....815 поста имаш од таму хахаха
  мала шала.

  До сега не сум пишал пост таму..или ако сум пишал не се повеке од 3.
   
 7. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Скриптава што ја користи нашиов форум, Бадијала форумот, Кајгана форумот... ја користат уште милион други форуми низ светов. Така да ќе те поправам.
  Ќе биде идто ко на сите милион форуми. Не е интересно така.
   
 8. PhoneMaster

  PhoneMaster Член

  Член од:
  2 фев 2008
  Мислења:
  395
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  18
  фина е идејата шо.... се слагам....
   
 9. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  се мислеше на тоа.. дека и на кајгана во форумот играчница не им се вбројуват мислењата:...:
   
 10. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Идам викендов за дојран, Во недела вечер ќе се вратам, па понеделник сабалје ќе го направам ова.
   

Сподели преку: