Превоз за банско

Дискусија во форумот 'Затворени огласи' започната од stefan_mkd, 28 декември 2010.

 1. stefan_mkd Well-Known Member

  Член од:

  12 декември 2008
  Број на мислења:

  3.312
  Допаѓања:

  1.300
  Поени од трофеи:

  208
  Локација:

  Скопје
  Да не знае некој што вози со комбиња накај банско, или пак некој од форумов да иде натака на 2ри 3ти или 4ти и да има место во кола па да делиме место?

  Фала
 2. iDiesel Active Member

  Член од:

  14 април 2008
  Број на мислења:

  163
  Допаѓања:

  30
  Поени од трофеи:

  28
  Локација:

  Skopje
 3. stefan_mkd Well-Known Member

  Член од:

  12 декември 2008
  Број на мислења:

  3.312
  Допаѓања:

  1.300
  Поени од трофеи:

  208
  Локација:

  Скопје
  Супер сајт, само уште да имаше посетители и да го имаше банско во опции....
 4. Manche Member

  Член од:

  7 јануари 2010
  Број на мислења:

  75
  Допаѓања:

  9
  Поени од трофеи:

  8
  Еве ти нешто, има со комбе или со кола, али сепак мислам дека и не е баш ефтино линкче
 5. stefan_mkd Well-Known Member

  Член од:

  12 декември 2008
  Број на мислења:

  3.312
  Допаѓања:

  1.300
  Поени од трофеи:

  208
  Локација:

  Скопје
 6. Filip Well-Known Member

  Член од:

  24 февруари 2008
  Број на мислења:

  1.258
  Допаѓања:

  158
  Поени од трофеи:

  63
  Локација:

  Скопје, Аеродром
  Абе луѓе ова форумов за мобилна технологија беше едно време :)
 7. stefan_mkd Well-Known Member

  Член од:

  12 декември 2008
  Број на мислења:

  3.312
  Допаѓања:

  1.300
  Поени од трофеи:

  208
  Локација:

  Скопје
  i seuste e. ako ne ti Se dopaga temata nemora da ja u istuvas/spamiras bidejki kazni se jadat za toa. patem do moderatorot neka ja zatvori temava

Сподели преку: