Превоз за банско

Дискусија во форумот 'Затворени огласи' започната од stefan_mkd, 28 дек 2010.

 1. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM гуру

  Член од:

  12 дек 2008
  Мислења:

  3.682
  Допаѓања:

  1.540
  Локација:

  Скопје
  Да не знае некој што вози со комбиња накај банско, или пак некој од форумов да иде натака на 2ри 3ти или 4ти и да има место во кола па да делиме место?

  Фала
   
  #1
 2. iDiesel

  iDiesel Активен Член

  Член од:

  14 апр 2008
  Мислења:

  163
  Допаѓања:

  30
  Локација:

  Skopje
 3. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM гуру

  Член од:

  12 дек 2008
  Мислења:

  3.682
  Допаѓања:

  1.540
  Локација:

  Скопје
  Супер сајт, само уште да имаше посетители и да го имаше банско во опции....
   
  #3
 4. Manche

  Manche Член

  Член од:

  7 јан 2010
  Мислења:

  74
  Допаѓања:

  9
  Еве ти нешто, има со комбе или со кола, али сепак мислам дека и не е баш ефтино линкче
   
  #4
 5. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM гуру

  Член од:

  12 дек 2008
  Мислења:

  3.682
  Допаѓања:

  1.540
  Локација:

  Скопје
 6. Filip

  Filip Член - Шизик

  Член од:

  24 фев 2008
  Мислења:

  1.370
  Допаѓања:

  235
  Локација:

  Скопје, Аеродром
  Телефон:

  Samsung S6 edge
  РОМ/Верзија:

  Android 5.1.1
  Абе луѓе ова форумов за мобилна технологија беше едно време :)
   
  #6
 7. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM гуру

  Член од:

  12 дек 2008
  Мислења:

  3.682
  Допаѓања:

  1.540
  Локација:

  Скопје
  i seuste e. ako ne ti Se dopaga temata nemora da ja u istuvas/spamiras bidejki kazni se jadat za toa. patem do moderatorot neka ja zatvori temava
   
  #7

Сподели преку: