Прашања и одговори околу Android

Дискусија во форумот 'Android' започната од dac_kufer, 6 ное 2009.

 1. brzi82

  brzi82 Познат Член

  Член од:
  2 фев 2010
  Мислења:
  907
  Допаѓања:
  264
  Поени од трофеи:
  63
  Форумов е за во канта цел,изгледа служи само за препуцавање кој бил подобар ајфон или самсунг. Баш од тие глупости и одамна престанав да го посетувам,поздрав.

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 2. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.548
  Допаѓања:
  1.404
  Поени од трофеи:
  178
  Среќен пат.
   

Сподели преку: