Прашања и Помош околу оперативните системи

Дискусија во форумот 'Оперативни системи и програми' започната од Klanistok, 26 окт 2011.

 1. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.146
  Допаѓања:
  1.623
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Дали направи ресет после апдејт на телефонот?

  Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  8
  Да го ресетирав.
   

Сподели преку: