Прашања до Администраторите

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Jane, 5 фев 2008.

 1. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  [​IMG]

  Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. CeeTour

  CeeTour Гостин

  Админ ќе те молам, избриши го акаунтов и ако е можно сите постови со него. Не можам да читам circle jerk на неписменоќа.

  Благодариме однапред. :)
   
  На The Geek Boy, Noc 32, Ace и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  Јас се извинувам ако прашањево не ми е во соодветната тема, а можно е и порано да сум го прашувала истото но пошто толку памтам на ништо не се сеќавам, можно е и да сум прашувала приватно некои од администрацијата, може и ми одговориле или па го имав еднаш сменето не знам стварно се ми е каша попара...
  Туку сакам да прашам (додека пак не сум заборавила) можно е некако да ми се смени никот? :(
   
 4. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.516
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  Заш да го мењаш? Види шоубав ти е :D


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 5. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  Ама сум торко, мислев дека сум alfa romeo (изгледа со тој се имав регистрирано и ми останал у глава), а овој не го ни прочитав, видов нешто alfa и толку. Тапшање Се извинувам тогаш не сакам да си го менувам никот. :oops: :)
   
 6. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Можно е ама до сеа претходните админи тоа не практикувале.
   
 7. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  па и така си тазе направи си нов профил ни зијан ни ќар си :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 8. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  А не, јас едвај со еден профил излегувам на крај, а камоли уште еден. Моја грешка беше, мислев дека имам друг ник пошто автоматски ме логира и не ни приметив дека не е тој ник што мислев дека е :)

  Епа не знам, знам бев пишана алфа ромео и знам дека сакав и тогаш да ми се смени никот и очигледно ми го смениле но ете малку сум го заборавила тој дел :oops: и така, имам една мала црна дупка во меморијава :(
   
  На DigitalDreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 9. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Alfabeta де една слика ако може :)


  7 plus ... ;)
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 10. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.824
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Send nudes. И ај у тапа сте да ве снема да не се замарам уште сега.
   

Сподели преку: