Прашања до Администраторите

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Jane, 5 фев 2008.

 1. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.024
  Допаѓања:
  1.503
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  И кaј мене е oк

  Sent from my LG-H815 using Tapatalk
   
 2. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  Си работи перфектно на тапаток
  (самсунгот у канта :) )
   
  На христијан, Dzepar, Војвода и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.024
  Допаѓања:
  1.503
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Хaхaх

  Sent from my LG-H815 using Tapatalk
   
 4. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  [​IMG]
   
  На Ilija му/ѝ се допаѓа ова.
 5. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.050
  Допаѓања:
  4.316
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Ова е до тапаталк, и кај мене се појави вчера

  Sent from my Nexus 5
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Се опраи него да прашам имате проблем со нотификејшн делот она со знаменцето да не ви појавува кој ви напраил квоте и слично? Ништо не се појавува кај мене...


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На христијан му/ѝ се допаѓа ова.
 7. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  Порано ми излаваа посебни нодификации за сите дали лајк или пост, сеа ми ги збира и мора да влезам во тапаталк за да ги видам.
   
 8. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Да за тоа зборам, неќам да ми дава нотификација туку кога ќе влезам само и кога ќе стиснам на знаменцето таму да видам. До вчера ми се појавуваше сега нема....
   
 9. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Сеа плагинот е на најновата верзија... ако пак така праи тоа ќе е до тапаталкот... така го напраиле
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Dzepar

  Dzepar Познат Член

  Член од:
  14 сеп 2014
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  264
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Sony Xperia M2, Tipo
  Во сетингс треба да одштиклирате нотификации - >груп некоја нова опција имало. Барем на Тапаток супорт форумот така имаа кажано нема проверено. ;)

  Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
   

Сподели преку: