Прашања до Администраторите

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Jane, 5 фев 2008.

 1. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
   
 2. MorquesaDemona

  MorquesaDemona Нов член

  Член од:
  13 јун 2013
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Никако не можам да најдам како да го избришам акаунтот.Дали може да ми помогнете? :)
   
  Последна промена: 26 јун 2015
 3. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Неможе да се избрише,едино да не го користиш

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
 4. the_maker

  the_maker Mi Модератор

  Член од:
  9 сеп 2014
  Мислења:
  2.967
  Допаѓања:
  5.305
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Mi 6
  Може Админ да го дезинтегрира, не само да го избрише ако сака :)

  Sent from my MI NOTE Pro
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Зашто да го избришеш?
  Таква опција нема ,тоа може само јас да го направам..

  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
   
 6. MorquesaDemona

  MorquesaDemona Нов член

  Член од:
  13 јун 2013
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Мислев да го избришам затоа што не го користам. Ама се предомислив нека стои.
  Фала за одговорите :)
  --- Споено дупло мислење, 26 јун 2015 ---
  Мислев да го избришам затоа што не го користам. Ама се предомислив нека стои.
  Фала за одговорите :)
   
 7. Effendi

  Effendi Искусен член

  Член од:
  23 дек 2010
  Мислења:
  746
  Допаѓања:
  848
  Поени од трофеи:
  158
  Две слики oд пупaк нaгoре и дoгoвoр oчи вo oчи, сaмo тoгaш мoже aдмин кoј ќе се пoфaли нa фoрум декa имa тaкви супермoќи дa гo избрише aкaунтoт. Тaкa вели пoслaниетo пo Nokia 35:40
   
  the_maker, Dzepar, Ilija и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Дечки, форумов не функционира преку тапаталк...
   
 9. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Кај мене е ок.

  Sent from my Mi-4c using Tapatalk
   
 10. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Исчистив кеш и се среди. Иако бев логиран кога ќе го отворев ми даваше да се логирам пак и не ми отвараше ниедна тема, односно не ни ги покажуваше.
   

Сподели преку: