Прашања до Администраторите

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Jane, 5 фев 2008.

 1. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Направи друг оглас чим го нема толку време. Има некој проблем. Иначе огласот се појавува одма, нема чекање.

  Sent from my Note 4 [SM-N910F]
   
 2. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.643
  Допаѓања:
  1.179
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  Направив, не функционира.
  Таман работа да денгубиме на компјутерите за да закачиме еден оглас.
   
 3. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Јас немам пристап таму и незнам, некад зеза некад не, зависи. До серверот ваљда. Пробај 2-3 пати мора одма да го пушти..
   
 4. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.643
  Допаѓања:
  1.179
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  Ете го, од трета мајка. Сликите не се закачија. Дива лига.
   
 5. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Дупи серверот тоа е..
   
 6. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Одговор на место :)
  ова само за тебе

  [​IMG]
   
  На Cakii му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  wtf no way :)
  Чиво е ? :D
   
 8. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  На спорт м
   
 9. alekcacko

  alekcacko Активен Член

  Член од:
  31 авг 2012
  Мислења:
  805
  Допаѓања:
  153
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  LG L50 213N
  РОМ/Верзија:
  4.4.2 Stock
  Што е проблемот со форумов кога сакам да пристапам од chrome на андроид?
  Screenshot_2015-02-23-14-17-48.png
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Хаха има проблеми со хостот нешто прават.
  Сеа ме зачуди како форумот работи преку тапаталк...
   

Сподели преку: