Прашања до Администраторите

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Jane, 5 фев 2008.

 1. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.500
  Допаѓања:
  2.578
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  Aко може темата
  Омилени апликации за MAC OS
  да се преименува во Омилени апликации за MAC OS и iOS
  --- Споено дупло мислење, 3 фев 2015, Original Post Date: 3 фев 2015 ---
  хвала лепо :)
   
  На Gajche му/ѝ се допаѓа ова.
 2. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Дај исклучете тоа лајковите да не ми се појавуваат странично... Нема потреба од тоа мислам.
   
 3. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Лајв нотификации се тоа....
   
 4. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Добро е тоа ама многу е дебело и болдирано. Направи да нема бел правоаголник во позадина ако може. Или да пишува само известување.
   
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Баш се шема :)
  денес имав 15 лајкои :) се збудале
   
 6. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.026
  Допаѓања:
  1.504
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Мене ми се баш супер:)

  Sent from my LG-D802 using Tapatalk
   
 7. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Епа тоа така одеднаш ви се појавуваат ако имате повеќе нотификации а не сте се пуштиле некој период.
  И нормално коа ке се пуштите ке ви ги отвори сите...
  --- Споено дупло мислење, 9 фев 2015 ---
  Ќе видам треба да си играм со цсс-от, немам многу време...
   
 8. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  599
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Ај ставете ми лајк да ги видам и јас нотификациите :D :D
   
  На username, Torte Mobile, Gajche и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Измени го кодот малку и ке дојде подобро ако веќе планирате да остануваат..

  Sent from my 6037Y using Tapatalk
   
 10. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.643
  Допаѓања:
  1.179
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  Има ли овде некој што има било каква надлежност на порталот, поточно огласите?
  Тука терате некој строги правила за огласување, демек морало да има линк до огласот, а порталот не ми објавува оглас еве веќе втор ден.
   

Сподели преку: