Прашања до Администраторите

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Jane, 5 фев 2008.

 1. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Во оваа тема можете да поставувате прашања до Администраторите за се што не ви е јасно во врска со форумов, со правилата, со користењето на некои опции, доколку имате било какви проблемо со форумот.....

  За да не настанат забуни поради погрешни одговори на темава одговори нека даваат само администраторите.

  GSM Macedonia
   
 2. Божино

  Божино Член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  80
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  8
  Шо не ви текна порано ваков форум? :)
   
 3. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Епа дур се наканиме да го почнеме... па план да направиме што како... и ете бидна, ама има уште време додека го средиме да заличи како што имаме замисла:).
   
 4. bobo

  bobo Нов член

  Член од:
  19 мар 2008
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  kaj da najdam programi za nokia n82
  imalo nekoe programce koga ke go svrtam telefonot da mi se otklucuva ili zaklucuva
  i nekoi drugi interesni programi
  inace TOP vi forumov
   
 5. Ивана

  Ивана Нов член

  Член од:
  8 мар 2008
  Мислења:
  204
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  0
  Дечко да не си утнал темата hammer:
  Во оваа тема се поставуват прашање до администраторите кои се поврзани со форумот, а не со побарување на апликации за мобилни.

  Иди тука
   
 6. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  Ивана за градоначалник


  ок фала за тоа шо не заменуваш.. да знаеш ќе те фалам на сопругот кога ќе се венчаш :):!!!:
   
 7. Vlady

  Vlady Joker

  Член од:
  2 мар 2008
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  Може едно прашање?Што ви требаше ова со смајлињата?Форумов сега на ништо не личи...нешто роут,гом,дсоа се некои такви изрази ко во кина да сме.
   
 8. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  тоа се случи пошо јас ги сакам смајлињата да ни се убацуваат автоматски на зборови шо секојдневно се користат а додека пак јане и бошко не сакаат толку смајлиња :) сакаат :ТелефоН: и затоа направија сите поими да им се во :интервали:
   
 9. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  лошо е Вирус онака пишувам три точки на секој крај од мислата и во еден пост имам по 5-6 смајлиња кои не сум ни сакал да ги ставам, затоа сите смајлиња се пишуваат со кодови - за да не бидат ненамерно ставени во некој пост.

  :D
   
 10. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Додека нема на ништо да личи форумов цел преплавен со смајлиња и да требаат членовите да дешифрируваат што сакал авторот да каже со постот. Тоа со :: не го измислив јас, него е општо прифатен стандард од самиот vBulletin (за тие што незнаат, форумов користи скрипта која се вика vBulletin). Па некој ако сака смајли ќе кликне на смајлито, а не сред куцање да се појавуваат по 100 смајлиња.
   

Сподели преку: