Правила и услови за рекламирање!!!

Дискусија во форумот 'Продавници' започната од Jane, 12 јун 2009.

 1. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.536
  Допаѓања:
  1.776
  Поени од трофеи:
  358
  Форумов служи исклучиво за Платено рекламирање каде што секоја мобилара ќе си добие свој подфорум во кој може да си ги одласи сите производи што ги нуди.

  Распоредот на теми и постовите може да го организирате према вашите желби и потреби без никакво ограничување.

  Рекламирањето се наплаќа од страна на GSM Macedonia и собраните пари идат како донација за развојот на форумот и подобрување на услугите кои ги нуди форумов и порталот, како и купување на подобри сервери. Секој што е заинтересиран за рекламирање, нека не контактира преку приватна порака за цените и условите за рекламирање.

  Во секој од подфорумите пожелно е да има посебна тема за Контакт и информации каде што ќе има уредно напишани телефони за контакт и локација на Продавницата за лесно да може секој да се снајде, а воедно и да се избегнат дополнителни прашања.

  GSMMkd Team


  * По потреба правилата може да се менуваат.
  ** Секој што има нешто нејасно околу правилата, нека не контактира.
  *** Секој што има било каква критика, забелешка, сугестија во врска со правилата, исто така нека не контактира.
   

Сподели преку: