Почина MSN

Дискусија во форумот 'Оперативни системи и програми' започната од RagingDemon, 8 апр 2013.

 1. MacedonianBoy

  MacedonianBoy Познат Член

  Член од:
  21 ное 2012
  Мислења:
  2.059
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  143
  Телефон:
  iPhone 8 Plus
  Абе нормално како Hotmail, со истиот акаунт. :)
   
 2. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.395
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Иди на Hotmail.com и логирај се со мсн-то.
   
 3. Alumen :)

  Alumen :) Активен Член

  Член од:
  8 апр 2012
  Мислења:
  459
  Допаѓања:
  116
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Huawei Ascend P7
  РОМ/Верзија:
  4.4.2/EMUI 3.0
  Стари времиња.. :)
   
 4. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  На кого ли сега ќе праќам нуџ.... :Чао:
   
  На blizzargon, Palaseva и DigitalDreamer им се допаѓа ова.
 5. krashot

  krashot Член

  Член од:
  6 ное 2012
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  8
  Може да го користиш стариот емаил од Hotmail на Оutlook :)
   
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.
 6. RaymondZes

  RaymondZes Член

  Член од:
  10 мај 2019
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Телефон:
  89185244397

Сподели преку: