Потребен е сервис за 2 china iphone

Дискусија во форумот 'Кинески брендирани телефони и копии' започната од banjifiko, 6 мај 2010.

 1. banjifiko

  banjifiko Познат Член

  Член од:
  16 мај 2008
  Мислења:
  1.279
  Допаѓања:
  230
  Поени од трофеи:
  63
  ми треба сервис за два кинеза копии на ајфон, ганц нови донесени од дубаи, едниот при вклучување свети само бело, а другиот има линии во длниот дел од телефонот.
   
 2. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
 3. Штрајк

  Штрајк Нов член

  Член од:
  28 дек 2010
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  А каде се наоѓате ?
   
 4. TIM Elektronik

  TIM Elektronik Dess Encrypted

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  954
  Поени од трофеи:
  208
  Не билдај постови ужасно ме нервира.........
  Око ке ти истера тоа линкот под постот ако воопшто го имаш........
   

Сподели преку: