Понуда на телефони

Дискусија во форумот 'Затворени огласи' започната од cacko, 16 мај 2008.

 1. cacko

  cacko Член

  Член од:
  11 мај 2008
  Мислења:
  199
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  18
  Za da mu napravam usluga na eden moj prijatel (kolega) go pisuvam ova....

  Ako e nekoj zainteresiran za novi mobilni telefoni eve go brojot pa javete se.....

  070/349-797

  Covekot isklucivo raboti so mobilari i toa niz cela Makedonija,A za vo Skopje znam deka doadja skoro sekoj den i gi nosi..........taka da moze da se dogovorite
   
 2. d3mobil

  d3mobil Нов член

  Член од:
  29 фев 2008
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  go znam Zoki se vika
   
 3. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.415
  Допаѓања:
  2.942
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  ако има време да се активира и да пишува цени, мислам дека ќе има повеќе заинтересирани.

  еве постави се и ти на мое место:

  1. имам другарче што продава опрема за сервиси, еве ти бројче.
  2. имам другарче што продава Инфинити за 220 евра со 72 кабли, нс про за 100 евра, мт бокс со 120 кабли за 210 евра, Се тул 3 - 100 евра.

  btw извини вака што се изрекламирав, али цениве се понуда од мене за боксови :)

  и ова беше позитивен совет, не само за цацко, туку и општо сите што објавувате нешто - подетални информации, попримамливо за муштеријата.
   
 4. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.536
  Допаѓања:
  1.776
  Поени од трофеи:
  358
  Да да цени обавезно, неможам јас на секое течефонче што ќе ми затреба да се јавувам.
   

Сподели преку: