Понуда на телефони

Дискусија во форумот 'Затворени огласи' започната од cacko, 16 мај 2008.

 1. cacko Member

  Член од:

  11 мај 2008
  Број на мислења:

  199
  Допаѓања:

  4
  Поени од трофеи:

  18
  Локација:

  Kumanovo
  Za da mu napravam usluga na eden moj prijatel (kolega) go pisuvam ova....

  Ako e nekoj zainteresiran za novi mobilni telefoni eve go brojot pa javete se.....

  070/349-797

  Covekot isklucivo raboti so mobilari i toa niz cela Makedonija,A za vo Skopje znam deka doadja skoro sekoj den i gi nosi..........taka da moze da se dogovorite
 2. d3mobil New Member

  Член од:

  29 февруари 2008
  Број на мислења:

  62
  Допаѓања:

  1
  Поени од трофеи:

  0
  go znam Zoki se vika
 3. Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:

  1 февруари 2008
  Број на мислења:

  17.238
  Допаѓања:

  2.472
  Поени од трофеи:

  358
  Локација:

  Silent Hill
  ако има време да се активира и да пишува цени, мислам дека ќе има повеќе заинтересирани.

  еве постави се и ти на мое место:

  1. имам другарче што продава опрема за сервиси, еве ти бројче.
  2. имам другарче што продава Инфинити за 220 евра со 72 кабли, нс про за 100 евра, мт бокс со 120 кабли за 210 евра, Се тул 3 - 100 евра.

  btw извини вака што се изрекламирав, али цениве се понуда од мене за боксови :)

  и ова беше позитивен совет, не само за цацко, туку и општо сите што објавувате нешто - подетални информации, попримамливо за муштеријата.
 4. Jane Aдминистратор

  Член од:

  1 февруари 2008
  Број на мислења:

  18.648
  Допаѓања:

  1.778
  Поени од трофеи:

  358
  Локација:

  Скопје
  Да да цени обавезно, неможам јас на секое течефонче што ќе ми затреба да се јавувам.

Сподели преку: