Помош со купување од iTunes

Дискусија во форумот 'iOS' започната од христијан, 20 јул 2015.

 1. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.503
  Допаѓања:
  2.579
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  Itunes card за купување апликации од УСА регион да не му се наоѓа на некој на износ до 25$? Може и емаил itunes card
   

Сподели преку: