Помош: Не ми работи алармот [x10 mini]

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson Xperia [X10-mini-pro]' започната од the, 11 фев 2011.

 1. the

  the Член

  Член од:
  11 сеп 2010
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  Го места алармот, гоактивирам, пишува дека ќе звони, ама пак не звони... Може да ми каже некој зошто?
  (вака почна да прави одкако го абдејтирав пред една недела)
   

Сподели преку: