Помош! - Имате проблеми со iУредот? (iPod, iPhone или iPad)

Дискусија во форумот 'Apple' започната од Jane, 13 апр 2009.

 1. srgjan

  srgjan Член

  Член од:
  15 мар 2011
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  Му направив рестор на софтверов преку ајтјунс и се среди работата.Благодарам сепак.
   
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.751
  Допаѓања:
  1.331
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Е така и може полесно здравје и обавезно бекап да си направиш за секој случај


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
 3. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.751
  Допаѓања:
  1.331
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Како да го исклучам two-factor verification оти ме иритира имали начин како се исклучува?


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   

Сподели преку: