Помош! - Имате проблеми со iУредот? (iPod, iPhone или iPad)

Дискусија во форумот 'Apple' започната од Jane, 13 апр 2009.

 1. DEJANRESEN

  DEJANRESEN Член

  Член од:
  6 окт 2012
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  8
  3 пати сменета,но секоја од лоша полоша,некоја препорака?
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.964
  Допаѓања:
  3.908
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Нема како оргиналот тоа е факт, ќе му смениме ако сакаш ама сите се заменски
   
 3. DEJANRESEN

  DEJANRESEN Член

  Член од:
  6 окт 2012
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  8
 4. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  toj e, ama deka kje raboti toj istiot flet e ednakvo na 10%, a so toa i posle da go namestis e isto taka 10%. :)

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 5. DEJANRESEN

  DEJANRESEN Член

  Член од:
  6 окт 2012
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  8
  mislis i bilo koj flet da go kupam e ednakvo na 10% deka ke raboti ili ovaj aliexpres e takov...
   
 6. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  ima sigurno nekoj pokvalitetni, ama 4 kopcinja se, sekogas edno od niv ne raboti.

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 7. DEJANRESEN

  DEJANRESEN Член

  Член од:
  6 окт 2012
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  8
  [​IMG]Ај мала помош кој знае за решение или нема,ајфон 4с од роџерс да се декодира со х сим супериор солушн лте лајт и ова се појавува при активација...
   
 8. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.964
  Допаѓања:
  3.908
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Ги скинаа од ејпл пд пред недела дена икс симовите
   
 9. DEJANRESEN

  DEJANRESEN Член

  Член од:
  6 окт 2012
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  8
  Чаре?
   
 10. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.964
  Допаѓања:
  3.908
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Нема ... тоа беше базирано на дупка на ејпл која ја закрпија, такво нешто немаше со години, следно никој незнае кога
   

Сподели преку: