Позајмување на мобилен телефон

Дискусија во форумот 'Хумор и играчница' започната од Alfa Mobil Team, 12 авг 2013.

 1. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.483
  Допаѓања:
  2.985
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T

Сподели преку: