Побарување на апликации

Дискусија во форумот 'Апликации' започната од Jane, 1 мар 2008.

 1. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.545
  Допаѓања:
  1.402
  Поени од трофеи:
  178
  Некој да сподели проверен торент за Мајкрософт Офис 2010 или 2012 или 2013? Да биде активиран или кракнат нели :D
   
 2. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
 3. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  8.187
  Допаѓања:
  8.316
  Поени од трофеи:
  258
  ^
  друже,Noc 32 бара Micrososft Office 2010-2013 за PC кракната/активирана ја колку што сфатив,
  не бара APK за дроид.

  Sent from my Samsung Galaxy Note 3 SM-N9005 using Tapatalk Pro
   
  На gug1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.241
  Допаѓања:
  6.446
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
   

  Прикачени податотеки:

 5. cale263

  cale263 Активен Член

  Член од:
  10 ное 2008
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  Не ми ја чита микро сд картичката (verbatim 32 gb) па да ми препорачате некое солидно програмче да пробам дали ќе се оспособи.
  Поздрав
   
 6. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.545
  Допаѓања:
  1.402
  Поени од трофеи:
  178
  Delphi 7 да не има некој? 20 торенти симнав и сите беа пропадната инвестиција...
   
 7. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.545
  Допаѓања:
  1.402
  Поени од трофеи:
  178
  Да части некој торент за adobe photoshop cs6? Барам торенти по замунда и кат ама многу слабо со сидери и многу се жалат у коментари..
   
 8. Igor_Fuga

  Igor_Fuga Нов член

  Член од:
  26 сеп 2015
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  samsung s4
  Ми треба Апликација за Андроид која преку gps ја снима рутата по која се движиш и потоа да сакаш повторно по истата да се вратиш gps-от ти покажува Лево -Десно .
   
 9. ivan88

  ivan88 Искусен член

  Член од:
  29 авг 2008
  Мислења:
  1.239
  Допаѓања:
  758
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7+, Lumia 640
  РОМ/Верзија:
  iOS 10.1, Windows 10
  За планинарење да не ти е? Или за кола?
   
 10. Igor_Fuga

  Igor_Fuga Нов член

  Член од:
  26 сеп 2015
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  samsung s4
  За кола ми е . Поточно за подолг пат. За да се вратам од истата траса ми е
   

Сподели преку: