Побарувања на UIQ апликации !!!

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Torte Mobile, 12 јун 2008.

 1. Viximus

  Viximus Член

  Член од:
  6 дек 2009
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  38
  Поени од трофеи:
  18
  Луѓе ај доколку има некаков .mp4 viewer за SE g900 дајте линк. :)
  Благодарам однапред. :)
   
 2. p990i

  p990i Нов член

  Член од:
  21 мај 2010
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  дали некој можи дами најди игри,теми,апликации за сони ериксон p990i

  дали некој можи да ми најди игри,теми,апликации за сони ериксон p990i се извинувам нов сум ако не е темава за овде преместетеја....фала..
   
 3. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Го разгледа ли подфорумов што има во него?
   
 4. p990i

  p990i Нов член

  Член од:
  21 мај 2010
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  да да го разгледав....али од апликацииве што ги имаа не ми помогнаја...мене ми треба скајп,мсн и некоја игрица по можност и некоја тема...
   
 5. p990i

  p990i Нов член

  Член од:
  21 мај 2010
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 6. p990i

  p990i Нов член

  Член од:
  21 мај 2010
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  потребна ми е аплиакција во неа да има и скајп и мсн само овие две работи за сони ериксон п990и..,,или пак резделно скајп посебна апликација и посебна апликација мсн .
   
 7. disliev

  disliev Нов член

  Член од:
  15 окт 2008
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  MOZE LI NEKOJ DA DADE LINK AKO IMA ZA SONYERISSON M600I ir TV REMOTE CONTROL

  На грешка место бараш. Овде е за s60v5, a не за UIQ. Преместено од модераторот
   
 8. pance24

  pance24 CrazyHorse

  Член од:
  25 окт 2009
  Мислења:
  1.419
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  63
  Каде да најдам апликации за SonyEricsson P1i

  Baram programce za crtanje so penkalceto na full ekran slicno kako paint na widowsot ako ima nekoj neka mi kazi link od kaj da ja simnam.blagodaram
   
 9. tupacan

  tupacan Модератор

  Член од:
  11 фев 2009
  Мислења:
  505
  Допаѓања:
  107
  Поени од трофеи:
  43
  GSM Macedonia форум - најмасовниот форум за мобилна технологија! > Мобилни телефони - Апликации, Игри, Позадини и Видеа > Symbian > UIQ
  Побарувања на UIQ апликации:!!!:

  Ja виде темава?
   
 10. pance24

  pance24 CrazyHorse

  Член од:
  25 окт 2009
  Мислења:
  1.419
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  63
  Programa za SE P1i

  Zdravo. Mi treba nekoja programa za p1i slicna kako paint za crtanje so penkalceto ne mora da bide so boja vazno da se crta niz celiot ekran vi blagodaram odnapred.
   

Сподели преку: