Плеер кој најмалку троши батерија?

Дискусија во форумот 'Android' започната од mkd12345678, 17 мај 2014.

 1. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.100
  Допаѓања:
  4.378
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  Android 7.1.2
  Јас го користам Shuttle+, поддржува LPA
  AIMP го користам на ПЦ, ама за Андроид е премногу едноставен, му фалат многу функции.
   
  Последна промена: 24 апр 2015
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Arsenio.T

  Arsenio.T Член

  Член од:
  16 мај 2014
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  PlayerPro за мене најдобар плеер:!!!: Screenshot_2016-06-16-13-53-54.png
   
 3. The Geek Boy

  The Geek Boy Член

  Член од:
  9 авг 2018
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Samsung Galaxy J7(6)
  РОМ/Верзија:
  Android 7.0 Nougat
  Samsung Music Player :)
   

Сподели преку: