Планинарски дом Караџица

Дискусија во форумот 'Македонија и свет' започната од Noc 32, 24 јан 2016.

 1. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.555
  Допаѓања:
  1.414
  Поени од трофеи:
  178
  Дали некој бил во планинарскиот дом Караџица? Се договаравме со друштво да идеме, нешто почнавме ама ништо не договоривме.. колоквиуми, испити.. Како и да е, бил ли некој? Има ли услови за да се преспие? Кој период е најдобро да се иде? Каде поточно е местово? :)
  Или па, препорачајте некој друг планинарски дом.
   

Сподели преку: