Писмени по македонски јазик

Дискусија во форумот 'Е-Книги' започната од dejannnn, 21 мар 2010.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.516
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
   
  На Alexandermk му/ѝ се допаѓа ова.
 2. AlexM

  AlexM Познат Член

  Член од:
  11 мар 2010
  Мислења:
  1.152
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  83
  На форумов му треба нова влада, оваа не води во пропаст! :)
   
 3. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.516
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  Нека потпишат сите на нотар дека се откажуваат од мандатите на водење на форумов :D
   
  На AlexM му/ѝ се допаѓа ова.
 4. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.500
  Допаѓања:
  2.578
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  ќе дојдам со книгата кај треба на лице место :)
   
 5. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  ај доста беше заебанции со темава... на форум за мобилни,бараат писмени...:hammer:
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: