Писмени по македонски јазик

Дискусија во форумот 'Е-Книги' започната од dejannnn, 21 мар 2010.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. TIM Elektronik

  TIM Elektronik Dess Encrypted

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  954
  Поени од трофеи:
  208
  Ние не сме ''дечки''
  Ние сме сериозни луге во години кои одговораат само усно.
   
  На goth50 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Klanistok

  Klanistok Администратор™

  Член од:
  8 јун 2009
  Мислења:
  943
  Допаѓања:
  554
  Поени од трофеи:
  93
  Ајдее од форум за мобилна технологија станавме форум за писмени работи.
   
 3. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.500
  Допаѓања:
  2.578
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  ќе видеш ти еден ден ќе имаш деца ќе плачеш по писмени хаххахахахха
   
 4. Klanistok

  Klanistok Администратор™

  Член од:
  8 јун 2009
  Мислења:
  943
  Допаѓања:
  554
  Поени од трофеи:
  93
  во моето време ке седнеше и ќе си го загрееше столчето , а сега со гоогле сите информации ти се на дланка , и со сите тие информации ако неможеш да си напишеш состав или решиш некоја друга задача која ти е зададена треба или да си премногу глуп или да си тешка мрза. (без навреда)

  п.с не се однесува ова не тебе Goth
   
  На goth50 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Aleksandar@

  Aleksandar@ Нов член

  Член од:
  16 мар 2014
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Ве молам некој да ми помогне со темава на составов "Роман што ми остави најголем впечаток".Ми треба за денес,па ако мозе некој нека ми прати.
  --- надополнето: Mar 16, 2014 2:16 PM ---
   
 6. miro

  miro Активен Член

  Член од:
  24 дек 2009
  Мислења:
  362
  Допаѓања:
  181
  Поени од трофеи:
  43
  Нема грешка за тебе. Оставам се и седнувам да ти го напишам...  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Ilija му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Nearen

  Nearen Познат Член

  Член од:
  11 јан 2011
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  332
  Поени од трофеи:
  63
  Мене лично, Роман Полански ми има оставено поголем впечаток во споредба со Роман Абрамович. Дефинитивно од сите романи, најсилен впечаток остава Полански.
   
  Ace, El_Makedonero, Bumblebee и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  Морееее :)
  Шега биење по втор пат :D
  Све шегобијци.
  Те чека столчето ладно да го загрееш,а романчиња има се наоѓаат,Загор,Капетан Кук,Алан Форд,Капетан Мики и.т.н не се многу долги за 15 мин.го читаш и ти остава голем впечаток :D

  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
   
  На zmejce му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.543
  Допаѓања:
  1.390
  Поени од трофеи:
  178
  Дај нешто повеќе информации, од колку до колку збора.. Каков заклучок ти треба?
   
 10. Anastasija111

  Anastasija111 Нов член

  Член од:
  6 мај 2014
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Moze nekoj mene da mi pomogne isto za pismenata rabota na tema (edna stracica od mojot dnevnik) mi treba za utre

  :):hammer:
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: