Писмени по македонски јазик

Дискусија во форумот 'Е-Книги' започната од dejannnn, 21 мар 2010.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. SaleSk

  SaleSk Познат Член

  Член од:
  16 јан 2010
  Мислења:
  579
  Допаѓања:
  405
  Поени од трофеи:
  63
  :pos:
  :pos:
  Можда требаше прво да каже која година е :)))
  Имаче имам еден куп ливчиња и задачи од технолошки факс ако му треба некој :))) како потсетник да ги користи :)))
   
 2. Јован

  Јован Познат Член

  Член од:
  2 апр 2008
  Мислења:
  2.926
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  93
  6-ka ne e dobro i ne sum sretnal takvo scenario :D
   
 3. (WpX)ALeX

  (WpX)ALeX Познат Член

  Член од:
  21 окт 2009
  Мислења:
  3.901
  Допаѓања:
  663
  Поени од трофеи:
  143
  Јас мислам дека е средно. Дека ако е факултет, текстов сигурно ќе го бодуваат со 8мица најмногу. Различен професор, различни сценарија. :D
   
 4. Warrior

  Warrior Нов член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Здраво на сите :respekt: Ми треба писмена по Македонски Јазик со наслов ,, Анализа на ликот Хамлет''. Има ли некој состав на оваа тема, ми треба хитно??????:hammer::Идеја::confused::(
   
 5. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Ако ти треба состав, напиши. :)
   
 6. Warrior

  Warrior Нов член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Абе брат, да беше тоа така, немаше да барам тука..:)
   
 7. Warrior

  Warrior Нов член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Може ли некој да ми помогнее????????:(
   
 8. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.500
  Допаѓања:
  2.578
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
 9. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
 10. Warrior

  Warrior Нов член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Е фала ви многу дечки :):):)
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: