Песнава ме хоспитализира...

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од david_oh, 8 апр 2011.

 1. draganco75

  draganco75 Активен Член

  Член од:
  27 јун 2010
  Мислења:
  392
  Допаѓања:
  134
  Поени од трофеи:
  43
   
  На милош му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.459
  Допаѓања:
  2.971
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T

  Глеам на филмов се палат сите лузери а и песнава почна да ја има на некои реклами, па така почна нон стоп да ме хоспитализира. Фала богу, тука ми е државна во блзина :D
   

Сподели преку: