Песнава ме хоспитализира...

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од david_oh, 8 апр 2011.

 1. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.503
  Допаѓања:
  2.579
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone  сплет на ора- стилови шо се хоспитализираат па сум измешан и не можам крајот да си го најдам шо слушам....
   
 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.459
  Допаѓања:
  2.971
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
 3. Alexandermk

  Alexandermk GSM master

  Член од:
  13 окт 2009
  Мислења:
  2.100
  Допаѓања:
  1.022
  Поени од трофеи:
  208
 4. david_oh

  david_oh Член

  Член од:
  24 јан 2011
  Мислења:
  349
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18


  --- надополнето: Feb 11, 2012 3:39 PM ---
  Една од моите нај омилени траки:
   
  На TaleNT му/ѝ се допаѓа ова.
 5. brzi82

  brzi82 Познат Член

  Член од:
  2 фев 2010
  Мислења:
  907
  Допаѓања:
  264
  Поени од трофеи:
  63
   
  На Darko Davidovski му/ѝ се допаѓа ова.
 6. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu

  Не само песната, и спотот ме хоспитализира.. :)

  А еве ја и лајв.
   
  На goth50 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.459
  Допаѓања:
  2.971
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
   
  На fenomenmk му/ѝ се допаѓа ова.
 8. K.G

  K.G Модератор

  Член од:
  25 мар 2009
  Мислења:
  1.208
  Допаѓања:
  261
  Поени од трофеи:
  83
 9. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.503
  Допаѓања:
  2.579
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
   
 10. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.503
  Допаѓања:
  2.579
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  Спотов не да ми хоспитализира !! :)
   

Сподели преку: