Песнава ме хоспитализира...

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од david_oh, 8 апр 2011.

 1. Cyberking

  Cyberking Член

  Член од:
  21 сеп 2011
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  18
 2. banjifiko

  banjifiko Познат Член

  Член од:
  16 мај 2008
  Мислења:
  1.279
  Допаѓања:
  230
  Поени од трофеи:
  63
  Мене во последно време ме удира оваа компонзиција, еднакво ме дига или спушта, зависно од расположение...

   
 3. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.462
  Допаѓања:
  2.973
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Maлце е геј, но сепак е добар панк рок со диско елементи...
   
 4. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.462
  Допаѓања:
  2.973
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Maлце електроника пред да одиме на PARTYzanSKA!

   
 5. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.187
  Допаѓања:
  919
  Поени од трофеи:
  208

  --- надополнето: Nov 13, 2011 8:07 PM ---
   
  На Alfa Mobil Team му/ѝ се допаѓа ова.
 6. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Или малце Хард Рок:
   
 7. antonio005

  antonio005 Член

  Член од:
  22 окт 2011
  Мислења:
  88
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
 8. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.462
  Допаѓања:
  2.973
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Убаво звучи, но само солото -.- и воведот на гитара
   
 9. TIM Elektronik

  TIM Elektronik Dess Encrypted

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  954
  Поени од трофеи:
  208
   
  На милош му/ѝ се допаѓа ова.
 10. TIM Elektronik

  TIM Elektronik Dess Encrypted

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  954
  Поени од трофеи:
  208
   

Сподели преку: