Песнава ме хоспитализира...

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од david_oh, 8 апр 2011.

 1. david_oh

  david_oh Член

  Член од:
  24 јан 2011
  Мислења:
  349
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18

  Od pesnava mojte black out da dobiete....
   
  На vlatko_95 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.624
  Допаѓања:
  1.864
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Де бре,што е толку песнава ...
   
 3. david_oh

  david_oh Член

  Член од:
  24 јан 2011
  Мислења:
  349
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  stvarno brat i jas se cudam..od site tie pesni od tiesto ovaa mie naj naj...
   
 4. tupacan

  tupacan Модератор

  Член од:
  11 фев 2009
  Мислења:
  558
  Допаѓања:
  153
  Поени од трофеи:
  43
  Темава треба да води кон некоја дискусија, или ..?
   
 5. david_oh

  david_oh Член

  Член од:
  24 јан 2011
  Мислења:
  349
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  Pa da si stavame linkovi na pesni sto ne cepkaat...haha..
   
 6. david_oh

  david_oh Член

  Член од:
  24 јан 2011
  Мислења:
  349
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  Eve isto pesna stome kreva mnogu,,samo koga ke go pustate klipot imat reklami da pominat i pocnuvat pesnata
   
 7. pance24

  pance24 CrazyHorse

  Член од:
  25 окт 2009
  Мислења:
  1.420
  Допаѓања:
  124
  Поени од трофеи:
  63
  A не ке е лошо да мавнеш на CTRL+SHIFT за добар ракопис :D
   
 8. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.187
  Допаѓања:
  919
  Поени од трофеи:
  208
 9. david_oh

  david_oh Член

  Член од:
  24 јан 2011
  Мислења:
  349
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  nemam makedonski font brat pance.............

  Aman ne mozam da podnesam hip hop samo electronix podrzavat nisto dr pozzzzz
   
 10. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.483
  Допаѓања:
  2.985
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Песнава те хоспитализирала?
  - Да не мислеше песнава те хипнотизира или нешто во тој контекст, затоа што хоспитализација е одобрување за лекување и почнување со третмани.

  Ако сакаш да те хоспитализираат, слушај:
   
  username, vlatko_95, supermen и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.

Сподели преку: