ПРОБЛЕМ СО Sony Ericsson w705

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson' започната од deko_kic, 30 јан 2013.

 1. deko_kic

  deko_kic Член

  Член од:
  8 окт 2009
  Мислења:
  102
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  18
  Вака имам проблем со sony w705, неработи ниедно копче освен бројките и копчето за исклучување и вклучување, дали знае некој како да влезам во менито без копчето (мени) за да ако можам да си вратам именикот и пораките бидејќи во сервис ќе му направат рестарт и замина се јабана???
  Поздрав...
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Флеткабелот ти е проблем и треба да се промени
  инаку не се бришат податоци
   
 3. deko_kic

  deko_kic Член

  Член од:
  8 окт 2009
  Мислења:
  102
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  18
  Друже имаш ти флет кабел и колку ќе ме чини ?
  Можно е да е расипан од паѓање ?
   
 4. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Па нормално дека може од паѓање, амортизација, дотрајаност ...
  Имаш ПП
   

Сподели преку: