ПОМОШ !!! имате проблеми со UIQ - тука сите прашања !

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Torte Mobile, 12 јун 2008.

 1. dimitarc@srkaj.com

  dimitarc@srkaj.com Нов член

  Член од:
  23 јун 2008
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Ме мрзи. Треба да идам по гости за компјутер со виндоус, треба да ги изгубам сите модови и повеќето програми. Постои начин да бекаприрам скроз све освен модови?
   
 2. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  мислам дека има опција во самиот SEUS
  ако не пробај со PC Suite
   
 3. dimitarc@srkaj.com

  dimitarc@srkaj.com Нов член

  Член од:
  23 јун 2008
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Имам уште едно прашање. Како да проверам колку сум потрошил од трансферот за 3г конекцијата? Нешто како Net Manager или такво нешто. Во конекшнс менаџер има едно што баш баш не функционира.
   

Сподели преку: