ПОМОШ !!! имате проблеми со UIQ - тука сите прашања !

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Torte Mobile, 12 јун 2008.

 1. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Ај ако може некој да ми каже како да влезам во сервис мени на W950i и да направам формат
   
 2. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Читај овде!
   
 3. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Па ова не е за W950i, јас немам ни камера
   
 4. trte-mrte

  trte-mrte Супер Модератор

  Член од:
  4 мај 2008
  Мислења:
  3.319
  Допаѓања:
  533
  Поени од трофеи:
  143
 5. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Ок фала мн ама пак не успеав да го направам скринот
   
 6. GORANCO

  GORANCO Член

  Член од:
  30 ное 2008
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  8
  како да ја сменам големината на саатот на SE p1i да биде ист како HTC touch diamond на Gdesk?
  темата мозете да ја видите овде...
  http://gdesk.wetpaint.com/page/GDesk+designs
  име на тема: HTC V2.i
   
 7. dimitarc@srkaj.com

  dimitarc@srkaj.com Нов член

  Член од:
  23 јун 2008
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Ок, вака. Немам направено фирмвеар апдејт некои 2 години. Нешто помалце. Освен што неможам да иснталирам фринг (кој не го користам) не ми фалело нешто многу на мојата п990. Препорачувате да се малтретирам? Вреди?
   
 8. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Нема големо малтретирање ... направи си апдејт на фирмверот не е ништо тешко ;) а можеби го имаш и најновиот види провери со програмата
   
 9. dimitarc@srkaj.com

  dimitarc@srkaj.com Нов член

  Член од:
  23 јун 2008
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Мене ми е малтретирање да ги изгубам сите контакти, веќе инсталирани програми и сл. чуда.

  Поготово програмите. Пошо ме мрзи пак да ги барам, иако ги користам помалце од еднаш месечно. Плус треба да барам компјутер под виндоус.
   
 10. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  позитивно - P990ката ќе ти биде многу побрза
  негативно - го скинале автофокусот на видео

  мислам дека вреди да го апдејтуваш, само напрај си бекап на стварите пред да почнеш
   

Сподели преку: