ПОМОШ! Како да инсталирам iGo на Iphone 5?

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од Zacker, 8 дек 2012.

 1. Zacker

  Zacker Член

  Член од:
  21 ное 2010
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  Здраво на сите, може ли некој да ми даде упаство за инсталирање на iGo на iPhone 5(iOS 6.0.1)?
  Фала.
   
 2. trte-mrte

  trte-mrte Супер Модератор

  Член од:
  4 мај 2008
  Мислења:
  3.319
  Допаѓања:
  533
  Поени од трофеи:
  143
  Бидејќи нема сеуште џејлбрејк за споменатиот уред.... мислам дека нема да можеш да го инсталираш.
   
 3. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  На goth50, t0mka80 и stefan_mkd им се допаѓа ова.
 4. t0mka80

  t0mka80 Активен Член

  Член од:
  11 окт 2011
  Мислења:
  693
  Допаѓања:
  207
  Поени од трофеи:
  43
  ахаахха премногу HC.
   
 5. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Кој е заинтересиран, нека ми напише ПП.
   
 6. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Колку што приметив ајгото за 4/4ес - не е компатибилно за 5ка :)
  [​IMG] [​IMG]
   
 7. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.119
  Допаѓања:
  2.015
  Поени од трофеи:
  208
  Имаш друга тема да се пофалиш дека си земал 5ка :) Овде не ти е местото
   
  На Derrick Rose и BokUre им се допаѓа ова.

Сподели преку: