Офлајн навигација за Windows телефон?

Дискусија во форумот 'GPS форум' започната од petar_staff, 10 мај 2017.

 1. petar_staff

  petar_staff Активен Член

  Член од:
  2 окт 2012
  Мислења:
  124
  Допаѓања:
  39
  Поени од трофеи:
  28
  Офлајн навигација некоја за Windows телефон дали се наога?
  Пребарав овде на форумот ама се за андроид и иос а на store не најдов ништо асално,ако некој користи нека постира линк.поздрав
   
 2. marchesk

  marchesk Познат Член

  Член од:
  17 сеп 2011
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  63
  Ги нема here maps и mapsme за виндоус платформата?
   
 3. petar_staff

  petar_staff Активен Член

  Член од:
  2 окт 2012
  Мислења:
  124
  Допаѓања:
  39
  Поени од трофеи:
  28
  Here maps не функционира бидејќи телефонот е со windows 10,а maps.me ја симнав од store ама само некои реклами се појавуват.

  Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
   

Сподели преку: