Оргинални драјвери за камера за Sony Ericsson Elm?

Дискусија во форумот 'Туторијали и модување' започната од GoldenWarior, 4 апр 2011.

 1. GoldenWarior

  GoldenWarior Член

  Член од:
  27 фев 2008
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  18
  Дали ги има некој оригиналните фрајвери за камера за Sony Ericsson Elm?Не направив бек уп на оригиналните и сега ги немам.И дали има излезено некој подобар мод?
   
 2. torrent

  torrent Модератор

  Член од:
  30 мај 2008
  Мислења:
  1.135
  Допаѓања:
  86
  Поени од трофеи:
  48
  Телефон:
  i9505
  РОМ/Верзија:
  Lineage OS 16
  симни цел Fs и екстрактирај си го, ке имаш се, мислам имаше екстрактор за а2

  едит: има и готови екстрактирани само најди за твојот модел
   

Сподели преку: