Општи дискусии за фудбал

Дискусија во форумот 'Off topic теми' започната од Bumblebee, 14 дек 2014.

 1. Transer

  Transer Нов член

  Член од:
  3 мар 2020
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Дали има фанови на билијард? Почнав да ја играм обидувајќи се да го имитирам Илдар Шарипов (кој е сопственик на Инстафорекс), кој играше професионално: https://cuetracker.net/players/ildar-sharipov Излегува, навистина помага да се концентрираме.
   

Сподели преку: