Октупува ли некој скршени телефони?

Дискусија во форумот 'Sony' започната од Tuce, 3 дек 2015.

 1. Tuce

  Tuce Од се по ништо.

  Член од:
  20 ное 2012
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  iPhone 4
  РОМ/Верзија:
  7.1.2
  Како што вели насловот откупува ли некој М2 Аква со скршен внатрешен и надворешен дисплеј се др си работи ?..
   
 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Колку му бараш? :)
   
 3. Tuce

  Tuce Од се по ништо.

  Член од:
  20 ное 2012
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  iPhone 4
  РОМ/Верзија:
  7.1.2
  2000
   
 4. Tuce

  Tuce Од се по ништо.

  Член од:
  20 ное 2012
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  iPhone 4
  РОМ/Верзија:
  7.1.2
  Или колку давате толку и онака не ми треба ..
   
 5. HalfGrown_IDIOT

  HalfGrown_IDIOT Член

  Член од:
  6 сеп 2010
  Мислења:
  49
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  sony t3 со скршено стакло,екранот работи,колку би бил откупен?

  Sent from my D5103 using Tapatalk
   

Сподели преку: