Од кај татко ти вртиш,а??

Дискусија во форумот 'Хумор и играчница' започната од dejanmanasiev, 10 апр 2012.

 1. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  vip.jpg
   
  На El_Makedonero, rade, Nenad_k и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Денеска е ужас на ужасите ... мрежа јок, демек префрлале на 3Г, тие едвај муабет да напраиш а не па 3г :p
  затоа вип ми е втор, прајмари т-мобиле со гооодини, не го менувам
   
  На Bumblebee и Alumen :) им се допаѓа ова.
 3. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Абе каков 3Г, тие немаат саглам ГПРС, а не пак 3Г... и јас сум како тебе, т-мобиле... рулз...
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Bozo

  Bozo Seduce and destroy

  Член од:
  20 дек 2009
  Мислења:
  509
  Допаѓања:
  62
  Поени од трофеи:
  28
  Пизда им матер два саата се чудев што сум заебал пак сеа на телефонот што нејќе да ми врти а тоа мрежата смрдена им била..:mad:
   
  На Alumen :) му/ѝ се допаѓа ова.
 5. 120%

  120% Модератор

  Член од:
  28 окт 2008
  Мислења:
  889
  Допаѓања:
  66
  Поени од трофеи:
  28
  Како бе сите се жалите, кај мене све си е океј цел ден и вртам и ми вртат без никаков проблем... :confused:
   
 6. Alumen :)

  Alumen :) Активен Член

  Член од:
  8 апр 2012
  Мислења:
  459
  Допаѓања:
  116
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Huawei Ascend P7
  РОМ/Верзија:
  4.4.2/EMUI 3.0
  ВИП го имам купено само заради другари, што сите се на ВИП. И сега имам 1.60 денари на мојата сметка затоа што ВИП ми го сотре цел кредит, смредени гнаси.. И не ставам појке ..
  А иначе користам T-Mobile и никогаш немам видено да ми снема мрежа..
   
 7. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Ako si bil na roaming...mozno e :-D
   
 8. 120%

  120% Модератор

  Член од:
  28 окт 2008
  Мислења:
  889
  Допаѓања:
  66
  Поени од трофеи:
  28
  Ја ко што се сеќавам цел ден бев у Скопјево, а не па надвор од државава... :)
   
 9. cemak_magnet

  cemak_magnet Активен Член

  Член од:
  9 дек 2011
  Мислења:
  303
  Допаѓања:
  88
  Поени од трофеи:
  28
  не заебавајте, ВИП си се супер. на т-мобиле плаќав по 1200 со випов најмногу 700 и тоа минатиов месец си играв наградна игра за ХТЦ. за мрежа е ок, понекогаш е срање ама за муабет се супер евтини.
   
 10. Untouchable007

  Untouchable007 Активен Член

  Член од:
  24 ное 2011
  Мислења:
  698
  Допаѓања:
  151
  Поени од трофеи:
  43
  Без нервози само. :D

  Тапа се со све ВИП. 3Г ставаат од времето на Чиро Глигоров.
   

Сподели преку: